למכור את הרכב שלך בצורה הנכונה זה יותר פשוט ממה שאתה חושב
.

 

באיזה שלב בחיים מכרת או תמכור רכב ובדרך כלל לא משנה מה הסיבה תצטרך למכור את הרכב שלך מהר. מן הסתם מכיוון שאתה רוצה למכור את הרכב ומהר אתה תפסיד לא מעט כסף בתהליך אבל זה התוצאה של היצע וביקוש. לא משנה הסיבה יש לנו כמה טיפים בשבילך למכירת הרכב ולנהיגה מתקדמת.

פרסם את הרכב שלך

 

אתה לא יכול למכור את המוצר שלך – הרכב במקרה הזה אם אתה לא מראה אותו, אנשים יתקשרו וחשוב שתהיה זמין להראות את האוטו ואם אתה לא יכול בקש מבן משפחה שיעשה את זה בשבילך. בדוק שכול המסמכים מוכנים להעברת הבעלות.

מחיר הרכב חייב להיות ראליי

 

חשוב להיות ראליי ביחס לשוק ומחיר הרכב שלך, חשוב להשוות את המחיר של הרכב שלך במגוון אתרים ולהיות ראליי ביחס למחיר שאתה עומד לקבל. שים לב שאתה עומד לקבל מחיר אחר אם תמכור את האוטו למגרש. לאחר שבחנת את המחירים תן מחיר ששובר את כולם ואי אפשר להתחרות בו ובכול מקרה כך בחשבון שזה לא יהיה המחיר הסופי.

 נהיגה מתקדמת

הויזואל של הרכב לא פחות חשוב מהמצב המכני שלו

 

כאשר אתה רוצה למכור את הרכב ומהר אתה חייב להפוך את הרכב שלך – את המוצר להרבה יותר אטרקטיבי. יש מספר דברים פשוטים שניתן לעשות שטיפה ווקס לרכב וכמובן לתת ניקוי פנימי כמו שצריך. אם אין לך את הכסף או את הזמן על מנת לטפל בכל הליקויים הקטנים לפחות תתעד אותם נהיגה מתקדמת.

תמונה שווה אלף שקלים

 

אנשים קונים גם עם העיניים ואולי בעיקר עם העיניים. אם תחשוב על זה יש מבחר עצום של מכוניות יד שנייה באינטרנט ולכן אתה צריך שהאוטו שלך יבלוט. סט של תמונת איכותיות מבחוץ ומבפנים של הרכב שלך יעזרו לך למכור את הרכב מהר יותר. לוחות רכב כמו יד 2 וכמו winwin הם בדרך כלים מאוד יעילים אבל אפשר גם לפרסם את הרכב שלך באתרים שהפרסום בהם עולה כסף כמו ebay .

אל תשכח לשים את השלט הידוע "מוכרים אותי" בחלון של הרכב, אפשר כמובן להשתמש במגוון הרשתות החברתיות על מנת לפרסם את הרכב שלך הכמה שיותר מקומות ולהגיע לקהל רב יותר. אל תהסס להגיד לחברים שלך שיפיצו את השמועה על האוטו.

תראה גמישות מחשבתית 

 

חשוב שתהיה גמיש ויצירתי , מכיוון שמוטיבציה לא חייבת לשדר ייאוש. אפשר גם לחשוב על טריד חלקי אם הסיטואציה מאפשרת את זה. אל תעלב אם מישהו זורק לאוויר הצעה מגוחכת. תשלול אנשים שרוצים לשלם על האוטו בתשלומים או בצ'קים זה מדליק נורה אדומה

בדוק את המגרשים

 

לפעמים דווקא במגרשי הרכב תוכל למצוא עסקה טובה יותר, המגרשים תמיד מחפשים סחורה טרייה אבל אל תשכח שההצעה שתקבל תהיה כנראה נמוכה ממה שהיית יכול לקבל בחוץ אבל אין מה לעשות צריך להשתפר.

לסיכומו של עניין אפשר למכור את הרכב שלך בקלות ובמהירות ובלי להפסיד יותר מדי כסף.

אם אתה רוצה לדעת יותר ולקבל עוד טיפים ובעיקר לשפר את יכולות הנהיגה שלך בוא אלינו אל קורס נהיגה מתקדמת

 לטיפול מהיר ומסור – הזמן טיפול 
או
התקשר אלינו – 09-952-3536

השאר תגובה