אם עד עכשיו נסעתם כדי לטפל במוסך יונדאי בהרצליה, אתם מוזמנים להכיר פתרון נוח יותר!

מוסך יונדאי הרצליהזה לא הכסף, זה לא הטרחה וזה גם לא הזמן – זה השילוב של כולם ביחד שגורם לך בכל פעם להיאנח כאשר מגיע מועד הטיפול התקופתי. אבל מה אם נספר לך שאתה לא חייב לעמוד בפקקי הבוקר בדרך למוסך יונדאי בהרצליה ולבזבז זמן בניסיון למצוא חניה קרובה וגם לחסוך הרבה מאוד כסף בלי להתפשר על טיפול ברמה הגבוהה ביותר למכונית שלך?

אנחנו רוצים לספר לך על מוסך "דרך השטח" בקיבוץ שפיים. זהו מוסך מומחה ליונדאי – אשר משמש למעשה כמוסך המספק את אותם שירותים שהיית מקבל במוסך המורשה של יונדאי הרצליה – אך במחירים נמוכים בהרבה מאלו הנהוגים במוסכי יבואן.

איך זה קורה? פשוט מאוד, עד לאחרונה היו אלו המוסכים המורשים על ידי היבואן הרשמי אלו שברשותם היה הידע, הכלים וההכשרה שניתנו על ידי היבואן הרשמי. אולם כיום, לאחר רפורמה שהנהיג משרד התחבורה, נוצר סוג חדש של מוסך זהו "מוסך מומחה". מוסך ליונדאי שממש כמו המוסך של יונדאי שבהרצליה הינו בעל גישה ישירה לכל המידע והוראות היצרן בנוגע לטיפול ביונדאי שלך, כל יונדאי, גם ה-i10 הקטנה, עבור ביונדאי i30 המשפחתית ועד ליונדאי טוסון, ix35, וגם לסנטה פה הגדול.

אבל שלא כמו במוסכי היבואן הרשמיים של יונדאי כמו זה של הרצליה, במוסך "דרך השטח" בשפיים מחיר הטיפול במכונית שלך לא נקבע על ידי היבואן המחייב שימוש בחלקים מקוריים יקרים ולא על פי הגדרות שרירותיות של זמן טיפול רשמי. כאן, החלפים שתשלם עליהם יהיו זהים ברמתם ואיכותם לאלו שתקבל במוסך יונדאי של היבואן בהרצליה – אבל במחירים נמוכים בהרבה מכיוון שהם חלפים התואמים למקור אך מחירם נמוך משמעותית, ב"דרך השטח" בשפיים, המחיר עבור זמן העבודה ייקבע על פי משך הטיפול בפועל ולא על פי הנחייה כללית.

מוסך יונדאי בהרצליה והסביבהאז עכשיו אתה יודע למה זה יחסוך לך כסף, אבל מה עם הזמן? מוסך דרך שטח הממוקם בקיבוץ שפיים ונהנה מגישה נוחה בשל הסמיכות שלו לכביש החוף, ובניגוד למוסך יונדאי הממוקם במרכז עירוני כמו הרצליה – משחרר אותך מהצורך להתמודד עם עומסי התנועה של הכניסה להרצליה בשעות הבוקר או בדרך החוצה בסיום יום העבודה.

את ההבדל תרגיש לא רק בתשלום או בזמן, אלא גם ביחס. לא משנה מה סוג הטיפול, החלפת שמנים, תיקון פחחות או חשמלאות רכב, במוסך "דרך השטח" שזכה בתואר "מוסך מצטיין" של קיה, מציע מגוון של שירותים החל בהסעה אל ומהמוסך, שירותי רכב חלופי, ליווי של יועץ שירות מומחה שילווה אותך מרגע הכניסה למוסך ועד סיום הטיפול לשביעות רצונך. האם המוסך של היונדאי שלך בהרצליה מציע את כל זה?

לטיפול מהיר ומסור – הזמן טיפול 
או
התקשר אלינו – 09-952-3536

 

השאר תגובה