גרים בשרון? מחפשים מוסך ליונדאי בנתניה? כבר לא צריך לנסוע עד העיר, אפשר פשוט להגיע ל"דרך השטח" בשפיים

מוסך יונדאי נתניהחדשות נהדרות לגרים ביישובי השרון ובאיזור נתניה. מהיום כאשר אתם רוצים לטפל במכונית היונדאי שלכם אתם לא צריכים לנסוע עד למוסך יונדאי בנתניה. אתם מוזמנים להכיר את מוסך "דרך השטח" בקיבוץ שפיים. מוסך מומחה לדגמי יונדאי וקיה ממש כמו כל מוסך יבואן של יונדאי, בנתניה, תל אביב, הרצליה ורעננה.

אבל רגע, מה זה בעצם "מוסך מומחה" ובמה הוא שונה מהמוסך הרגיל של יונדאי שבנתניה?

המוסך המומחה הוא הדרך החדשה להינות מכל היתרונות של מוסך המתמחה במכוניות מתוצרת מסוימת – במקרה זה מתוצרת יונדאי וקיה. לצד החיסכון הניכר בכסף, אתם עדיין מקבלים את השירות הטוב והמקצועי ביותר עבור המכונית שלכם בדיוק כמו במוסך יבואן רשמי של יונדאי הסמוך בנתניה.

למוסך המומחה שהוא תוצר של רפורמה בענף המוסכים, יש גישה מלאה לכל המידע הרשמי והעדכני ביותר של היצרנית הנוגע לאופן הטיפול ביונדאי שלכם, לחלפים בהם צריך לעשות שימוש, והכלים לאבחון תקלות ביונדאי שלכם ממש כמו שכל מוסך יבואן מקבל מהיצרן. אבל מה שיש למוסך "דרך השטח" בשפיים ואין למוסך של יונדאי בנתניה זו היכולת לעשות שימוש בחלקי חילוף הזהים לחלוטין לאלו המקוריים ברמתם והתאמתם למכונית שלכם, ואף מיוצרים על ידי אותם ספקי משנה שעובדים עם יונדאי. אך בעוד המוסך הרשמי של היבואן, נאלץ לרכוש אותם מהיבואנית הקובעת מחיר לחלק, מחיר גבוה שבסופו של דבר מגולגל אליך הלקוח, המוסך המומחה רוכש אותם ישירות מספק המשנה ואתם שומרים בכיס שלכם את ההפרש במחיר.

אבל לא רק בעלות החלפים אתם חוסכים, הרי כאשר אתם מטפלים במכונית היונדאי שלכם במוסך אתם משלמים לא רק על החלקים – אלא גם על זמן העבודה. עד עכשיו כאשר טיפלתם במוסכים מורשים על ידי היבואן, כמו במוסך יונדאי בנתניה, המחיר עבור זמן העבודה על המכונית שלכם לא בהכרח שיקף את זמן העבודה בפועל – אלא נקבע מראש עבור המוסך בנתניה על ידי יונדאי. המוסך המומחה, שאינו כפוף להוראות היבואן מתמחר את זמן העבודה בהתאם לפרק הזמן האמיתי שארך הטיפול ביונדאי טוסון, i20 או יונדאי אקסנט.

מוסך יונדאי בנתניה והסביבהעד עכשיו כדי לטפל ביונדאי שלך נסעת למוסך בנתניה, מעתה אין צורך להיכנס לעיר, על עומסי התנועה של איזור התעשייה, הצפיפות והזמן שתשרוף בפקקים. בניגוד למוסך הנמצא בתחומי העיר, "דרך השטח" בקיבוץ שפיים ממוקם ממש במרכז השרון משלב קרבה ליישובים, לצירי תנועה מרכזיים אך מאפשר הגעה אליו וממנו בנוחות ובקלות.

אז עם מחירים זולים יותר, אבל בלי להתפשר על רמת הטיפול, איכות החלפים וללא כל פגיעה באחריות היצרן על המכונית שלכם – אתם יכולים לוותר על הביקור במוסך הקבוע שבו טיפלתם  ביונדאי שלכם עד היום בנתניה ולפגוש מוסך שקודם כל עובד עבור הלקוח ולא עבור היבואן.

על הדרך, תקבלו ליווי צמוד של יועץ שירות ותוכלו ליהנות מכל אותם שירותים היקפיים שכבר זיכו את "דרך השטח" בתואר מוסך מצטיין של יבואנית קיה לישראל.

לטיפול מהיר ומסור – הזמן טיפול 
או
התקשר אלינו – 09-952-3536

השאר תגובה