מהפכת המוסך המומחה – מרכז השירות "דרך השטח" מצטרף למהפכת המוסכים המומחים וחוסך לכם הרבה כסף

 

משרד התחבורה יצר מהפכה בענף המוסכים ואנחנו רואים בה הזדמנות להוביל את הענף עם הידע שצברנו והמקצועיות לה אנחנו מחויבים.

 

אנחנו במוסך "דרך השטח" לוקחים את עבודתנו ברצינות רבה ומתוך אהבה לעשייה. ערכים אלו זיכו אותנו במיקום גבוה ברשימת המוסכים של קיה ואף בזכייה במוסך מצטיין לשנת 2014.

משרד התחבורה יצר מהפכה בענף המוסכים ואנחנו רואים כאן הזדמנות להוביל אותה עם הידע שצברנו והמקצועיות לה אנחנו מחויבים. לפיכך, המעבר של "דרך השטח" ממוסך מורשה יבואן ל מוסך מומחה היא לא פחות מרעידת אדמה בענף.

אנחנו, במוסך דרך השטח, בחרנו להוביל את המהפכה ולהציע את שירותינו לכל בעלי מכוניות קיה ויונדאי (השייכות לאותו קונצרן רכב קוריאני  וחולקות ביניהן חלקים רבים).

ומה זה אומר מבחינת הלקוחות? ליהנות מהידע, המקצועיות והאיכות שאנחנו מכירים כמוסך יבואן, בעלות שהיא נמוכה ב-20% ויותר, לאותם הטיפולים והתיקונים. אנחנו מקושרים ומרושתים באופן המאפשר גישה לקטלוגי חלפים עדכניים, עדכוני תכנה וזמינות לחלקים באיכות הגבוהה הנדרשת לטיפול ושמירת הערך של הרכב, בדיוק כפי שנדרש במכונית מודרנית מורכבת ומתוחכמת, כמו היונדאי או הקיה שלכם.

אם ברשותך מכונית יונדאי או קיה ואתם מכירים אותנו, בואו להמשיך ליהנות מהשירות, המקצועיות והיחס ללקוח, המאפשרים לנו להצטיין שנה אחר שנה – ולשלם פחות! אם טרם הייתם אצלנו, אז הגיע הזמן להכיר… מבטיחים לכם שתבואו בפעם הראשונה בגלל המחיר, אבל תישארו לקוחות שלנו בזכות השקט הנפשי והידיעה שמכוניתכם מטופלת הכי טוב שאפשר.

המהפכה התחילה! אז למה להמשיך ולשלם יותר?

 מוסך מומחה - מהפכה בעולם הרכב

לטיפול מהיר ומסור – הזמן טיפול 
או
התקשר אלינו – 09-952-3536

השאר תגובה