מוסך מורשה סוזוקי

מוסך 'דרך השטח' הוא מוסך מורשה למכוניות מתוצרת סוזוקי היפני, החל משנת 2007.

Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

 

סוזוקי, היצרנית היפנית שמייצרת גם מכוניות וגם אופנועים, מדורגת היום במקום ה 12 בעולם, בתחום הרכב, ובתחום האופנועים היא בין ארבע החברות הגדולות ביותר בעולם. מאה שנים של ייצור, ועושה רושם שסוזוקי כלל וכלל לא אמרה עדיין את המילה האחרונה.

את דרכה החלה חברת סוזוקי כחברה שייצרה מכונות אריגה ובהמשך כשגילו בחברה את הפוטנציאל הגלום בענף הרכב, הם החלו בייצור ושיווק מכוניות לשוק המקומי היפני בלבד. בהמשך, לאחר שבסוזוקי נוכחו שקהל הצרכנים היפני מתלהב מהמוצרים, החלה החברה לפתח כלי רכב ואופנועים, שיתאימו גם לטעם המערבי והחלה למכור גם בשוק העולמי.

במהלך השנים חברה סוזוקי ליצרניות רכב אחרות, בשיתוף פעולה ובעיקר עם ג'נרל מוטורס. בזכות זה הצליחה חברת סוזוקי לפרוץ לשוק העולמי ולהפוך לתאגיד מכוניות ואופנועים בקנה מידה בין לאומי.

מכוניות סוזוקי הן קטנות וקומפקטיות, עם ביצועים מעולים וחיסכון בדלק. במשך שנים קטפה חברת סוזוקי שבחים על יכולות המכוניות, ביצועי המנוע שלהן, הבטיחות, החיסכון ובעיקר אמינותן.

המכוניות הקטנות של סוזוקי היו לפעמים לרועץ, מאחר ולקוחות נוטים לעיתים לחשוב שמכונית קטנה היא מכונית לא בטוחה ולא אמינה. חברת סוזוקי בהתמדה עיקשת כיאה ליפנים, לא שינתה את עמדותיה והמשיכה לייצר מכוניות קטנות. לאט לאט, אי האמון חלף והצרכן הבין כי גודל המכונית אינו בהכרח משפיע על הבטיחות, היכולות והביצועים שלה. לקוחות שבעי רצון דיווחו על מכונית איתנה, חסכונית, נוחה לנהיגה ועומדת בגבורה גם בתנאי כביש משובשים. יתרון נגזר מגודל המכוניות הוא מחירן מכוניות קטנות הן יחסית זולות.

אנשי סוזוקי השכילו "להמציא" קטגוריה חדשה – כלי רכב 4X4 קטנים וצנועים. סוזוקי סמוראי פתח קטגוריה של מכוניות שטח חסכוניים ואמינים ביותר. רכב שטח אמיתי, בנפח מנוע צנוע 1,000 – 1,300 סמ"ק, הדהים את העולם.  הכלים שחזותם שברירית וקטנה, הוכיחו עצמם בשטח כמתחרים שווים לרכבי שטח אימתניים. ביצועיהם אינם מביישים גם כלי רכב 4X4 גדולים, חזקים והרבה יותר יקרים.

בישראל קיימת פינה חמה לחברת סוזוקי. בשנים בהן הוטל חרם ערבי על ישראל, סוזוקי הייתה הראשונה לשבור אותו, מבלי להתחשב בהשפעות שיכולות להיות על מכירת מכוניותיה לעולם הערבי.

יבואני סוזוקי לישראל, מכשירי תנועה ומכוניות (2004) בע"מ הוקמה בשנת 2004 לאחר פיצול חברת מכשירי תנועה בע"מ, שהוקמה בשנת 1949.  השליטה בחברה נמצאת בידי מר צבי נטע באמצעות חברות שבבעלותו.
מכשירי תנועה ומכוניות (2004) בע"מ עוסקת כיום בייבוא, שיווק והפצה של כלי רכב, חלקי חילוף ואביזרים לרכב, ציוד מכני-הנדסי, אחזקה וניהול לציי רכב, שירותים פיננסיים ותחבורה ציבורית. החברה הינה בעלת זכויות הייבוא והשיווק הבלעדיות בארץ של מכוניות מתוצרת Chrysler, Dodge, Jeep, Suzuki, מלגזות Yale, צמיגים ומוצרי גומי מתוצרת Bridgestone  ו–  Firestone וציוד מכני הנדסי מתוצרת Komatsu ומתוצרת Hyundai. כמו כן היא היבואן הבלעדי של מכוניות Porsche  אשר מופצות ע"י חברת הבת מ.ס.י מכוניות ספורט ישראל בע"מ.
בנוסף מספקת החברה שירותי אחזקה וניהול לציי רכב, בעיקר לחברות ליסינג.

מכשירי תנועה ומכוניות (2004) בע"מ מדווחת על עלייה ניכרת בדרישה למכוניות סוזוקי, שכל מי שניסה אותם פעם אחת, נשבה  בקסמן, בביטחון שהן משרות, בחסכון הניכר בדלק, ובאמינותן.

מוסך מורשה סוזוקי

 

אנחנו ב'דרך השטח בשרון', כגאוותנו של מוסך מורשה סוזוקי של חברת מכשרי תנועה ומכוניות (2004) בע"מ, מכירים את הרכב על בוריו. עובדי המוסך המורשה עוברים קורסי רענון מעת לעת. מהניסיון שנצבר עם הזמן, עובדי המוסך המורשה יידעו לזהות כל חריקה שלא מקומה ברכבי סוזוקי, ולומדים כל דגם חדש שמגיע מתחילתו ועד סופו. בנוסף, כל חלקי החילוף שמשתמשים בהם במוסכים מורשים של סוזוקי הם מקוריים ובאחריות היצרן. בעלי רכב חדש של סוזוקי, נהנים מאחריות מלאה במוסך המורשה.

מה שלא יהיה, אם הרכב זקוק לטיפול, אל תזניחו אותו, הוא זה האמור לשמור על בטיחותכם, כמובן שבשילוב עם נהיגה זהירה ואחראית.

לטיפול מהיר ומסור – הזמן טיפול 
או
התקשר אלינו – 09-952-3536