ממש בסמוך לבית שלכם,  בקיבוץ שפיים יש מוסך מומחה קיה ויונדאי, מוסך שלא רק יחסוך לכם זמן וכסף אלא גם יספק לכם את השירות המקצועי ביותר לאורך כל התהליך. מהרגע שתיכנסו, כבר תחושו בהבדל.

מוסך קיה בהרצליהמאז ומתמיד להגיע אל המוסך היה סוג של ״עניין״. אף פעם לא יכולנו לדעת אם מנצלים את חוסר הידע שלנו, לא ממש יכולנו להבין מה החליפו לנו ולמה, בקיצור המוסך תמיד היה המקום שבו היינו מהנהנים עם הראש, נותנים אישור ומשלמים מה שמבקשים. ובכן, זה ממש לא צריך להיות ככה, לא בימים שלנו בהם צרכנות חכמה הפכה לשם המשחק. אם נמאס לכם להיות פראיירים וקורבנות של מוסכניקים לא מקצועיים, אתם מחזיקים ברכב קאיה או יונדאי – מוסך "דרך השטח" בשפיים – מוסך מומחה קיה הממוקם בסמוך להרצליה שינה את הכללים. אצלנו תהליך התיקון של הרכב מתבצע בצורה שקופה, כך שאתם יודעים בדיוק על מה אתם משלמים, מה הייתה הבעיה, מה הוחלף ואיזה טיפול מקיף בוצע לרכב. אצלנו מבינים כי מדובר ברכב שלכם, כלי שמשמש אתכם חלק ניכר מהיום ולכן עליכם לדעת בדיוק מה לא בסדר, מה צריך לתקן וכיצד התיקון מתבצע. עם הצוות של מוסך דרך השטח קאיה הממוקם בקיבוץ שפיים, אתם שותפים מלאים לתהליך.

 

מוסך מומחה קיה – חלפים איכותיים במחיר שפוי

מוסך קאיה בהרצליה והסביבהאם עד עכשיו הייתם משלמים על חלפים מקוריים מחירים אסטרונומיים באופן שאינו מוצדק, אצלנו במוסך ״דרך השטח״ המתמחה בתיקון רכבים תוצרת קיה, תוכלו לחסוך בעלויות מבלי להתפשר על האיכות. למוסכניקים של מוסך קאיה יש את הגישה הישירה לכל המידע הרלוונטי בהתאם להוראות היצרן.

אנו מבינים את הסיטואציה שבה אתם נמצאים: מגיעים למוסך, מעוניינים לטפל בבעיה מהיסוד, בכמה שפחות זמן, עם כמה שפחות נזק לכיס, כדי שנוכל להמשיך את כל הפעולות בהן הרכב שלנו מסייע לנו. כבר מהרגע שתיכנסו למוסך קאיה בקיבוץ שפיים, תרגישו בהבדל. אנו לא מתפשרים, לא מעגלים פינות ומקפידים לבצע את כל התהליך בשלבים לשביעות רצון ובטיחות בנסיעה.

לטיפול מהיר ומסור – הזמן טיפול 
או
התקשר אלינו – 09-952-3536