מוסך קיה נתניהמוסך דרך השטח בשפיים הוא מוסך קיה לתושבי נתניה והסביבה הממוקם בקיבוץ שפיים. המוסך מספק מענה כולל למכונאות, חשמל, מיזוג אוויר, פחחות וצבע עבור כל בעלי קיה ויונדאי אשר גרים או מגיעים לאזור השרון והסביבה. הצוות המטפל במוסך בדגמי קאיה ויונדאי משלב ידע, מקצועיות, הבנה מעמיקה בתחום הרכב ומתמחה בכל מה שקשור לרכבים מסוג קיה ויונדאי. שמנו לנו למטרה לספק לקהל לקוחותינו את כל השירותים תחת קורות גג אחת. כלי רכב כולל בתוכו קשת רחבה של מאפיינים החל מנושא המכניקה, דרך חשמל ומיזוג אוויר, דיאגנוסטיקה, טיפולים ותחזוקה ועד לכל מה שקשור לפחחות וצבע. אנחנו מקפידים לעשות שימוש במוצרים הטובים ביותר, ללא פשרות או עיגולי פינות אך במחיר שנמוך בעשרות אחוזים בהשוואה למוסכים המתחרים בזכות היותנו מוסך מומחה שנבדק ואושר על ידי משרד התחבורה כחלק ממהלך מקיף שמניע משרד התחבורה במטרה להפחית את עליות אחזקת הרכב.

מוסך מומחה קיה ויונדאי במחיר שעושה את ההבדל

מוסך מומחה מחויב להחזיק בספרות ובידע טכני מקצועי שנדרש לטיפול במותגים ספיציפיים. מוסך "דרך השטח" מטפל במותגים קיה בנתניה והסביבה, יונדאי בנתניה, סוזוקי, ג'יפ קרייזלר וראם. החל ממכוניות מיני עירוניות כמו קיה פיקנטו, דרך משפחתיות קטנות כמו קיה פורטה ועד למשפחתיות הגדולות דוגמת קרייזלר גראנדוויג׳ר. בתור מוסך מומחה בפיקוח מלא של משרד התחבורה, למוסך קיה ויונדאי בשפיים יש את כל הידע והכלים לבצע קשת רחבה של טיפולים ופעולות ברכב שלכם. המטרה היא כמובן להוזיל עלויות בכלי הרכב השונים וליהנות מכל השירותים תחת קורת גג אחת.

במוסך קיה יונדאי נתניה – מכשור מתקדם על פי דרישות היצרן

מוסך קאיה באיזור נתניההמוסך שלנו מצוייד בציוד ובמכשור המתקדם ביותר, בהתאם לדרישות היצרנים. סורק תקלות מקורי המסייע לנו לזהות את תקלות הבטיחות וזיהום האוויר במערכת ממוחשבת בצורה מדוייקת, מה שיספק לכם בטיחות מקסימלית בכל נסיעה. בנוסף, סורק ייעודי מאפשר לנו לקבל עדכונים מהיצרן. אנו מקפידים להתעדכן בכל ההוראות הטכניות הרלוונטיות, יוצאים להכשרות המקצועיות הנדרשות ומקפידים שהצוות שלנו יהיו מעודכן כל הזמן בחידושים הטכנולוגיים ובשינויים המתרחשים בשטח. כך שאתם נהנים מהשירות המקצועי, המעודכן והאיכותי ביותר.

לטיפול מהיר ומסור – הזמן טיפול 
או
התקשר אלינו – 09-952-3536