באקלים הכלכלי של היום כול אגורה נחשבת. הנה מספר טיפים שיעזרו לך לחסוך דלק וגם לא מעט כסף בנהיגה נכונה ומתקדמת .

1. סע כמו אדם שפוי

 

ברור שהפקקים מוציאים אותך לגמרי משיווי משקל – זה קרה אפילו לאנשים הרגועים ביותר. הפקקים, הנהגים האטים במסלול השמאלי ממש מעצבנים אבל חכה רגע "נהיגה עצבנית" שגורמתך להאיץ כול הזמן יכולה לעלות לך בטווח הארוך וגם הקצר הרבה מאוד כסף.

מחקרים הראו לאחרונה שנהיגה מהירה מדי לפני אור אדום ועצירה פתע יכולה להגדיל את צריכת הדלק בלא פחות מ-35 אחוז נהיגה מתקדמת יכולה למנוע את זה. המחקר גם מצא שקרוז קונטרול הוא השיטה הטובה ביותר לפעול על כביש מהר.

אם ניקח לדוגמה ג'יפ Range Rover הנהג של הרכב יחסוך בערך 14 אחוז אם ישתמש בבקרת Cruise Control בנסיעה שלא תעלה על 90 קמ"ש מאשר לנהג אחר שמשנה כול שבולם ונותן גז כול הזמן ונוהג כל הזמן במהירות של בין 90 ל100 קמ"ש.

SAM_4427

2. תשתמש בטלפון החכם שלך

 

השתמש באפליקציות שיעזרו לך בשילוב של נהיגה מתקדמת על מנת לבדוק היכן התחנה הזולה ביותר ברדיוס שלך, אתה גם יכול להשתמש בWaze לבדוק את מצב התנועה לפני שאתה יוצא מן הבית כדי להימנע מפקקים ומבזבוז דלק אינסופי בהאצה ועצירה.

3. חסכון בעבודת המנוע

 

אל תשאיר את המנוע דולק סתם ללא תזוזה גם שאתה מדליק את האוטו אל תחמם אותו יותר מדי. חשוב לדעת שאם אתה עומד יותר מדקה ללא תזוזה האוטו צורך יותר דלק אפילו מההתנעה. כמו כן חשוב לשלם במזומן אם יש לך אפשרות, בדרך כלל יש הנחות יפות על תדלוק במזומן.

4. בצע את הטיפולים בזמן

חשוב לוודא שלחץ האוויר בגלגלים תקין ושפילטר האוויר שלך נקי, שני הדברים הקטנים האלו יכולים לחסוך לך לא מעט כסף. צמיגים בהם חסר אוויר גורמים לאוטו לשרוף יותר דלק על אותם ביצועים בדיוק, זה משפיע על התנהגות של האוטו על הבטיחות של הרכב על הבלימה ועל אורך חיי הרכב ולכו נהיגה מתקדמת תוכל לעזור לך. זה נובע מכך שאם לצמיג אין מספיק אוויר, ההתנגדות שלהם מול הכביש יורדת והמנוע מתאמץ הרבה יותר על מנת להניע את הרכב. האמת היא שאפשר לשפר את צריכת הדלק בכמעט 4 אחוזים אם אתה שומר על הצמיגים עם לחץ תקין.

בנוסף לכך ניקוי פילטר האוויר של הרכב יכול לשפר את צריכת הדלק של הרכב ב7 אחוזים בערך.

הטיפים האלו יכולים לחסוך לך לא מעט כסף.

לטיפול מהיר ומסור – הזמן טיפול 
או
התקשר אלינו – 09-952-3536

השאר תגובה